90×190 Eşikli Sağ Sol Açılır Kapı


EŞİKLİ 90*190 MENTEŞELİ SOĞUK HAVA DEPOSU KAPISI;

NET GEÇİŞ ALANI 90*190 CM DİR

DIŞARDAN KİLİTLENSE BİLE İÇİRDEN AÇILABİLEN KİLİT SİSTEMİ

İSTEĞE BAĞLI 80-100-120 CM LİK KAPI KALINLIKLARI

YA DİĞER ÖZELLİKLER;

PKS KAPIYI DİĞER KAPILARDAN AYIRAN EN BÜYÜK ÖZELLİKLER;

  • YENİ TEKNOLOJİ SOĞUK HAVA DEPOSU KAPISI TAMAMEN RAL 9002 ELEKTROSTATİK FIRIN BOYALI ALÜMİNYUM GÖVDEDEN OLUŞMAKTADIR.
  • KAPI YAPISI İTİBARİYLE EŞİKLİ OLUP SAĞ VE SOL MENTEŞELİ OLARAK KULLANILABİLMEKTEDİR. BU ÖZELLİĞİ SAYESİNDE SOĞUK HAVA DEPOSU PROJECİSİ STOKLARINA SAĞ VEYA SOL AYRIMI YAPMADAN ALABİLMEKTEDİR. KAPININ SAĞ VEYA SOL AÇILIR OLMA DURUMU SON MONTAJ ANINDA BELİRLENEBİLMEKTEDİR.
  • KAPININ KÖR KASASINDA VE HAREKETLİ KANATINDA ISI TRANSFERİNİ ENGELLEYİCİ DAYANIKLI PLASTİK BARİYERLER MEVCUTTUR. BU SAYEDE KAPI GÖVDESİNDEKİ TERLEMELERİN ÖNÜNE GEÇİLMİŞTİR.
  • KAPININ HAREKETLİ KADINDA PVC ESASLI ÖZEL TASARIM ÇİFT FİTİL KATMANI MEVCUTTUR. BU SAYEDE KAPI SIZDIRMAZLIĞI DİĞER KAPI MODELLERİNE GÖRE İKİ KAT ARTIRILMIŞTIR.
  • KAPI GİZLİ MENTEŞELİ OLUP 180 DERECE AÇILABİLMEKTEDİR.
  • KAPI GÖVDE İÇİNE TAMAMEN GÖMÜLMEKTE OLUP MOTAJI YAPILAN ALANLARDA GENİŞLEMEYİ SAĞLAMAKTADIR. DIŞTAN BAKILDIĞINDA KAPALI VAZİYETDE İKEN MONATAJI YAPILAN DUVAR YÜZEYİYLE AYNI YÜZEYDEDİR. BU DA GÖRSELLİKLE BERABER MONTAJIN YAPILDIĞI DAR KORİDORLARDA GENİŞ ALANLARIN KALMASINI SAĞLAMAKTADIR.
  • TÜM KAPI MODELLERİMİZDE FİTİL YAPIŞMASINI ENGELLEYİCİ REZİSTANS AKSAMI KÖR KASADA OLUP DOKORATİF KAPAKLA GİZLENİLMEKTEDİR. REZİSTANSTA OLUŞABİLECEK ARIZA DURUMUNDA DEKORATİF KAPAGI YERİNDEN ÇIKARTIP DEĞİŞİM YAPILDIKTAN SONRA TEKRAR KAPAKLAR YERİNE TAKILABİLMEKTEDİR. DİĞER MODELLERDE OLUŞAN GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ VE HER KAPI AÇILIP KAPANMASINDA KABLO BAĞLANTISINDAKİ DEFERMASYONLARIN ÖNÜNE GEÇİLMİŞTİR.